Pantera

Izkušenost : 137 dni
Splošna uvrstitev : 195.
Zaloga : 65 181 ekvus
Zgodovina lastnikov
Poni Šetland Temno rdečkasto rjava
10:30
Energija
90%
Zdravje
98%
Počutje
98%

Spretnosti

Skupaj: 2.72

Vzdržljivost
0
0.00
Hitrost
0
0.00
Dresura
0.681
1.36
Galop
0
0.00
Kas
0
0.00
Skakanje
0.681
1.36
Pasma: ŠetlandStarost: 3 leta
Vrsta: PoniVišina: 106 cm
Spol: samicaTeža: 290 kg
Dlaka: Temno rdečkasto rjava Datum rojstva: 06/10/2026
Proizvajalec: Pantera

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 7447.37
Vzdržljivost845.04  Galop1264.51
Hitrost1404.09  Kas406.48
Dresura1573.86  Skakanje1953.38
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-86.85
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: █▓▒█ M 8895█▓▒█ MΛGПӨ
Samica - mama: X MΛGПӨ
Šetland
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
845.044
845.044
Hitrost
1404.09
1404.09
Dresura
1573.86
1573.86
Galop
1264.51
1264.51
Kas
406.489
406.489
Skakanje
1953.38
1953.38
1953.38
Ta kobila ima 688 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8


Konjeniški klub

Ime:
Do:
8. december 2026
Boks:
boks 1* lan
Prednosti:
krma oves korenček

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

X je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo