Pantera

Izkušenost : 137 dni
Splošna uvrstitev : 195.
Zaloga : 65 181 ekvus
Zgodovina lastnikov
Poni Šetland Češnjevo rdečkasto rjava
11:00
Energija
72%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 8224.51

Vzdržljivost
273.022
546.04
Hitrost
989.5165
1979.03
Dresura
1110.4995
2221.00
Galop
281.51
563.02
Kas
59.787
119.57
Skakanje
1397.9225
2795.84
Pasma: ŠetlandStarost: 18 let 4 meseci
Vrsta: PoniVišina: 107 cm
Spol: samicaTeža: 338 kg
Dlaka: Češnjevo rdečkasto rjava Datum rojstva: 30/09/2026
Proizvajalec: Pantera Zaslužek: 329 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0860
Preskakovanje ovir 01260
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 8954.97
Vzdržljivost1017.37  Galop1524.59
Hitrost1693.45  Kas487.20
Dresura1897.86  Skakanje2334.50
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
1017.37
1017.37
Hitrost
1693.45
1693.45
1693.45
Dresura
1897.86
1897.86
1897.86
Galop
1524.59
1524.59
Kas
487.2
487.2
Skakanje
2334.5
2334.5
2334.5
Ta kobila ima 838 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

selleclassique1xKlasično sedlo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

brideclassique1xKlasična uzda 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

Ime:
Do:
2. december 2026
Boks:
boks 1* lan
Prednosti:
krma oves korenček

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

█▓▒█ F 8954 █▓▒█ je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 3
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo