moonshine

Izkušenost : 116 dni
Splošna uvrstitev : 110.
Zaloga : 1 244 575 ekvusi
Zgodovina lastnikov
22:00
Energija
35%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 26583.21

Vzdržljivost
2099.7135
4199.43
Hitrost
3068.7245
6137.45
Dresura
3531.234
7062.47
Galop
2364.078
4728.16
Kas
1514.6555
3029.31
Skakanje
713.1995
1426.40
Pasma: LipicanecStarost: 13 let 6 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 165 cm
Spol: samecTeža: 483 kg
Dlaka: Svetlo siva Datum rojstva: 29/09/2026
Proizvajalec: moonshine Zaslužek: 8 514 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0487
Dirka v kasu 07107
Kros „čez drn in strn“ 0117
Preskakovanje ovir 03330
Dresura 0001
droite
Genetski potencial Skupaj: 21941.34
Vzdržljivost3468.07  Galop3905.76
Hitrost5064.91  Kas2499.42
Dresura5807.94  Skakanje1195.23
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
3468.07
3468.07
3468.07
3468.07
Hitrost
5064.91
5064.91
5064.91
5064.91
5064.91
Dresura
5807.94
5807.94
5807.94
5807.94
5807.94
Galop
3905.76
3905.76
3905.76
3905.76
Kas
2499.43
2499.43
2499.43
Skakanje
1195.23
1195.23
Ta konj ima 2136 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +27, hitrost: +27, dresura: +27, galop: +27, kas: +27, preskakovanje: +27

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonusanimatedanneautrichecoatAna Avstrijska dlaka

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11


Konjeniški klub

Do:
2. december 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Beast 21941.34 je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 10
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo