astudz

Izkušenost : 583 dni
Splošna uvrstitev : 50.
Zaloga : 17 866 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Poni Connemara Laneno kostanjeva
13:00
Energija
39%
Zdravje
100%
Počutje
86%

Spretnosti

Skupaj: 14086.89

Vzdržljivost
2032.612
4065.22
Hitrost
1106.7195
2213.44
Dresura
1581.779
3163.56
Galop
762.773
1525.55
Kas
124.3835
248.77
Skakanje
1435.18
2870.36
Pasma: ConnemaraStarost: 10 let 2 meseca
Vrsta: PoniVišina: 148 cm
Spol: samecTeža: 424 kg
Dlaka: Laneno kostanjeva Datum rojstva: 29/09/2026
Proizvajalec: astudz Zaslužek: 748 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0012
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 13487.31
Vzdržljivost3607.21  Galop1546.16
Hitrost2247.94  Kas736.47
Dresura2805.16  Skakanje2544.35
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
60.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
3607.21
3607.21
3607.21
3607.21
Hitrost
2247.95
2247.95
2247.95
Dresura
2805.16
2805.16
2805.16
Galop
1546.16
1546.16
Kas
736.479
736.479
Skakanje
2544.35
2544.35
2544.35
Ta konj ima 1291 zvezdo odličnosti.

selleclassique1xKlasično sedlo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

brideclassique1xKlasična uzda 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

m 13487.31 še ni registriran v konjeniškem centru.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

m 13487.31 je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 2
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo