Pantera

Izkušenost : 137 dni
Splošna uvrstitev : 195.
Zaloga : 65 181 ekvus
Zgodovina lastnikov
Poni Šetland Temno rdečkasto rjava
11:00
Energija
71%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 3.18

Vzdržljivost
0
0.00
Hitrost
0
0.00
Dresura
0.794
1.59
Galop
0
0.00
Kas
0
0.00
Skakanje
0.794
1.59
Pasma: ŠetlandStarost: 3 leta 2 meseca
Vrsta: PoniVišina: 107 cm
Spol: samicaTeža: 325 kg
Dlaka: Temno rdečkasto rjava Datum rojstva: 05/10/2026
Proizvajalec: Pantera

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 7351.61
Vzdržljivost836.72  Galop1248.94
Hitrost1381.85  Kas402.54
Dresura1555.25  Skakanje1926.30
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-85.74
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: █▓▒█ M 8614 █▓▒█ MΛGПӨ
Samica - mama: X MΛGПӨ
Šetland
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
836.721
836.721
Hitrost
1381.85
1381.85
Dresura
1555.25
1555.25
Galop
1248.94
1248.94
Kas
402.548
402.548
Skakanje
1926.3
1926.3
1926.3
Ta kobila ima 678 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8


Konjeniški klub

Ime:
Do:
7. december 2026
Boks:
boks 1* lan
Prednosti:
krma oves korenček

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

X je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo