Lily_Rain

Izkušenost : 40 dni
Splošna uvrstitev : 873.
Zaloga : 67 761 ekvus
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Francoski kasač Kostanjeva
16:30
Energija
25%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 358.23

Vzdržljivost
23.7505
47.50
Hitrost
27.5945
55.19
Dresura
46.321
92.64
Galop
17.436
34.87
Kas
33.681
67.36
Skakanje
30.333
60.67
Pasma: Francoski kasačStarost: 1 leto 6 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 160 cm
Spol: samecTeža: 325 kg
Dlaka: Kostanjeva Datum rojstva: 29/09/2026
Proizvajalec: Lily_Rain

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 11337.04
Vzdržljivost1934.49  Galop646.64
Hitrost2331.08  Kas2958.98
Dresura2148.59  Skakanje1317.26
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-95.35
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: 20 McCafe ωiĺđ ωћiŕĺωiŋđ
Samica - mama: Sunny
Francoski kasač
75.0%
Gypsy Vanner
25.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
1934.49
1934.49
1934.49
Hitrost
2331.08
2331.08
2331.08
Dresura
2148.59
2148.59
2148.59
Galop
646.644
646.644
Kas
2958.98
2958.98
2958.98
Skakanje
1317.26
1317.26
Ta konj ima 1076 zvezd odličnosti.

Ta konj nima bonusov.


Konjeniški klub

Saturn še ni registriran v konjeniškem centru.

Trening

pictoalertSaturn bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je star samo 1 leto 6 mesecev!

Razmnoževanje

pictoalertSaturn se bo lahko paril pri starosti: 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je star samo 1 leto 6 mesecev!

Informacije