Pantera

Izkušenost : 137 dni
Splošna uvrstitev : 195.
Zaloga : 65 181 ekvus
Zgodovina lastnikov
Poni Šetland Rdečkasto rjava
11:00
Energija
70%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 400.16

Vzdržljivost
22.6
45.20
Hitrost
37.224
74.45
Dresura
42.7685
85.54
Galop
33.7345
67.47
Kas
10.851
21.70
Skakanje
52.904
105.81
Pasma: ŠetlandStarost: 3 leta 6 mesecev
Vrsta: PoniVišina: 106 cm
Spol: samecTeža: 319 kg
Dlaka: Rdečkasto rjava Datum rojstva: 03/10/2026
Proizvajalec: Pantera

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 6803.57
Vzdržljivost776.41  Galop1158.93
Hitrost1278.82  Kas372.78
Dresura1434.21  Skakanje1782.41
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-83.44
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: █▓▒█ M 8458 █▓▒█ MΛGПӨ
Samica - mama: X MΛGПӨ
Šetland
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
776.415
776.415
Hitrost
1278.82
1278.82
Dresura
1434.21
1434.21
Galop
1158.93
1158.93
Kas
372.781
372.781
Skakanje
1782.41
1782.41
1782.41
Ta konj ima 623 zvezde odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8


Konjeniški klub

Ime:
Do:
5. december 2026
Boks:
boks 1* lan
Prednosti:
krma oves korenček

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

X je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo