Suna

Izkušenost : 763 dni
Splošna uvrstitev : 312.
Zaloga : 4 467 560 ekvusi
Zgodovina lastnikov
geyser
09:45
Energija
100%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 34180.30

Vzdržljivost
4709.884
9419.77
Hitrost
2556.794
5113.59
Dresura
2153.09
4306.18
Galop
2825.9305
5651.86
Kas
2691.362
5382.72
Skakanje
2153.09
4306.18
Pasma: BožanskiStarost: 10 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 131 cm
Spol: samecTeža: 204 kg
Dlaka: Božanski Datum rojstva: 08/10/2026
Proizvajalec: Suna

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

kamen modrosti
Genetski potencial Skupaj: 784.00
Vzdržljivost163.69  Galop132.65
Hitrost206.74  Kas43.12
Dresura148.18  Skakanje89.61
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-18.08
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: soleildivin Snežinko Special Forces
Samica - mama: soleildivin Kaskada Konji id Sune

Ekscelenca

Vzdržljivost
163.7
Hitrost
206.74
206.74
Dresura
148.18
Galop
132.65
Ta konj ima 27 zvezd odličnosti.

Ta konj nima bonusov.


Gejzir je eden od vodnih konjev.

Gejzir je sin Kaskade in Snežinka.

Njegove sposobnosti so izjemne in se dnevno spreminjajo, zaradi česar je potencialno dober v vsem.

Zahvaljujoč toploti, ki jo izžareva iz telesa, Gejzir daje v vsakem letnem času 3% rodovitnosti travnikom v vašem konjeniškem centru, ko niso posajeni (namesto 1% spomladi in jeseni in 0,2% pozimim).

Gejzir ni mogoče prodati.

Oglejte si seznam vseh, ki imajo v lasti Gejzir

Konjeniški klub

Gejzir še ni registriran v konjeniškem centru.

Trening

pictoalertGejzir bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je star samo 10 mesecev!

Razmnoževanje

pictoalertGejzir se bo lahko paril pri starosti: 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je star samo 10 mesecev!

Informacije