Pantera

Izkušenost : 137 dni
Splošna uvrstitev : 195.
Zaloga : 13 392 ekvusa
Zgodovina lastnikov
Poni Šetland Rdečkasto rjava
11:00
Energija
72%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 1507.91

Vzdržljivost
85.0815
170.16
Hitrost
141.45
282.90
Dresura
160.957
321.91
Galop
128.2575
256.51
Kas
40.796
81.59
Skakanje
197.4105
394.82
Pasma: ŠetlandStarost: 5 let
Vrsta: PoniVišina: 106 cm
Spol: samicaTeža: 334 kg
Dlaka: Rdečkasto rjava Datum rojstva: 25/09/2026
Proizvajalec: Pantera

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 8609.29
Vzdržljivost976.81  Galop1472.51
Hitrost1623.97  Kas468.37
Dresura1824.55  Skakanje2243.07
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-71.72
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
976.813
976.813
Hitrost
1623.97
1623.97
1623.97
Dresura
1824.55
1824.55
1824.55
Galop
1472.51
1472.51
Kas
468.375
468.375
Skakanje
2243.07
2243.07
2243.07
Ta kobila ima 804 zvezde odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8


Konjeniški klub

Ime:
Do:
7. marec 2027
Boks:
boks 1* lan
Prednosti:
krma oves korenček

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

X je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo