Pantera

Izkušenost : 137 dni
Splošna uvrstitev : 195.
Zaloga : 28 577 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Poni Šetland Rdečkasto rjava
11:00
Energija
71%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 1496.67

Vzdržljivost
84.7695
169.54
Hitrost
140.037
280.07
Dresura
159.8515
319.70
Galop
127.243
254.49
Kas
40.5255
81.05
Skakanje
195.9065
391.81
Pasma: ŠetlandStarost: 5 let
Vrsta: PoniVišina: 107 cm
Spol: samicaTeža: 331 kg
Dlaka: Rdečkasto rjava Datum rojstva: 25/09/2026
Proizvajalec: Pantera

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 8606.21
Vzdržljivost979.92  Galop1470.92
Hitrost1618.82  Kas468.47
Dresura1825.64  Skakanje2242.42
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-71.72
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
979.928
979.928
Hitrost
1618.82
1618.82
1618.82
Dresura
1825.64
1825.64
1825.64
Galop
1470.92
1470.92
Kas
468.474
468.474
Skakanje
2242.43
2242.43
2242.43
Ta kobila ima 803 zvezde odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8


Konjeniški klub

Ime:
Do:
7. marec 2027
Boks:
boks 1* lan
Prednosti:
krma oves korenček

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

X je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo