Smara

Izkušenost : 1232 dni
Splošna uvrstitev : 128.
Zaloga : 5 890 897 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Samorog poni Connemara Palomino
08:00
Energija
94%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 9147.13

Vzdržljivost
1504.492
3008.98
Hitrost
465.7415
931.48
Dresura
1170.826
2341.65
Galop
230.6245
461.25
Kas
143.549
287.10
Skakanje
1058.334
2116.67
Pasma: ConnemaraStarost: 10 let 2 meseca
Vrsta: Samorog poniVišina: 145 cm
Spol: samecTeža: 424 kg
Dlaka: Palomino Datum rojstva: 25/09/2026
Proizvajalec: blackhunter Zaslužek: 467 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0200
Dirka v kasu 0540
Kros „čez drn in strn“ 01300
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 9256.11
Vzdržljivost2493.36  Galop1019.92
Hitrost1545.67  Kas502.83
Dresura1940.38  Skakanje1753.95
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Ducati Žʟɪᴋʀᴏꜰɪ
Samica - mama: Yamaha Žʟɪᴋʀᴏꜰɪ
Connemara
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
2493.36
2493.36
2493.36
Hitrost
1545.67
1545.67
Dresura
1940.38
1940.38
1940.38
Galop
1019.92
1019.92
Kas
502.835
502.835
Skakanje
1753.95
1753.95
1753.95
Ta konj ima 869 zvezd odličnosti.

corneSamorog

dresura: +15

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Samorogi so edinstvene živali z rogom na čelu. Ta rog jim prinaša + 15 bonus v dresuri.

Razmnožujejo se na poseben način:

  • oba starša morata biti samoroga iste vrste,
  • na voljo mora biti 1 paritvena seja,
tako obstaja verjetnost 1 proti 5, da dobite žrebe samoroga.

Ko ista kobila samoroga 5-krat skoti žrebea, ne da bi skotila žrebe samoroga, je 6. zajamčeno žrebe samorog.

Če ste parili kobilo samoroga, morate počakati 10 ur v realnem času, preden jo lahko znova parite ali preden lahko oplodite potencialno žrebico.

Konjeniški klub

M 9256 še ni registriran v konjeniškem centru.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

M 9256 je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 4
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo