Franzi911

Izkušenost : 2583 dni
Splošna uvrstitev : 23.
Zaloga : 18 749 000 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Tennessee Walker Sivo rjava
10:00
Energija
82%
Zdravje
100%
Počutje
95%

Spretnosti

Skupaj: 19282.42

Vzdržljivost
2694.546
5389.09
Hitrost
437.697
875.39
Dresura
2442.9855
4885.97
Galop
342.497
684.99
Kas
3301.595
6603.19
Skakanje
421.887
843.77
Pasma: Tennessee WalkerStarost: 19 let 10 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 160 cm
Spol: samicaTeža: 449 kg
Dlaka: Sivo rjava Datum rojstva: 25/09/2026
Proizvajalec: Franzi911 Zaslužek: 517 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Jahanje okrog sodov 0000
Cutting 0000
Trail class 0002
Reining 0000
Western pleasure 0412
Genetski potencial Skupaj: 22213.19
Vzdržljivost4790.97  Galop2097.56
Hitrost2689.23  Kas5873.25
Dresura4346.56  Skakanje2415.62
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
60.45
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
4790.97
4790.97
4790.97
4790.97
4790.97
Hitrost
2689.23
2689.23
2689.23
Dresura
4346.56
4346.56
4346.56
4346.56
Galop
2097.56
2097.56
2097.56
Kas
5873.25
5873.25
5873.25
5873.25
5873.25
Skakanje
2415.62
2415.62
2415.62
Ta kobila ima 2164 zvezde odličnosti.

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

sellewestern3xWestern sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

bridewestern3xWestern uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

tapiswestern1xWestern podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

Anthem 22213.19 še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationwesternTa kobila je specializirana za western jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Anthem 22213.19 je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
Naslednje parjenje 20 let 4 meseci
reproductionOploditve: 7
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo