Cjcj

Izkušenost : 121 dan
Splošna uvrstitev : 318.
Zaloga : 1 857 695 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Paint Kostanjeva overo
09:00
Energija
99%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 1890.01

Vzdržljivost
159.73
319.46
Hitrost
252.7345
505.47
Dresura
198.8165
397.63
Galop
175.2545
350.51
Kas
50.6725
101.34
Skakanje
107.795
215.59
Pasma: PaintStarost: 4 meseci
Vrsta: Jahalni konjVišina: 119 cm
Spol: samecTeža: 143 kg
Dlaka: Kostanjeva overo Datum rojstva: 25/09/2026
Proizvajalec: Cjcj

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 9095.31
Vzdržljivost1537.34  Galop1686.76
Hitrost2432.48  Kas487.70
Dresura1913.54  Skakanje1037.49
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-99.51
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
1537.34
1537.34
Hitrost
2432.48
2432.48
2432.48
Dresura
1913.54
1913.54
1913.54
Galop
1686.76
1686.76
1686.76
Kas
487.704
487.704
Skakanje
1037.49
1037.49
Ta konj ima 852 zvezdi odličnosti.

Ta konj nima bonusov.


Konjeniški klub

Jahalni konj Kostanjeva overo
C 9095.31 je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi z mamo, zato ga ni treba nastaniti v konjeniškem centru.

Trening

pictoalertC 9095.31 bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je star samo 4 meseci!

Razmnoževanje

pictoalertC 9095.31 se bo lahko paril pri starosti: 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je star samo 4 meseci!

Informacije