Pantera

Izkušenost : 137 dni
Splošna uvrstitev : 195.
Zaloga : 63 415 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Poni Šetland Temno rdečkasto rjava
11:00
Energija
72%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 82.11

Vzdržljivost
4.765
9.53
Hitrost
7.1665
14.33
Dresura
8.9995
18.00
Galop
6.5685
13.14
Kas
2.8215
5.64
Skakanje
10.7345
21.47
Pasma: ŠetlandStarost: 4 leta
Vrsta: PoniVišina: 106 cm
Spol: samicaTeža: 342 kg
Dlaka: Temno rdečkasto rjava Datum rojstva: 30/09/2026
Proizvajalec: Pantera

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 6392.81
Vzdržljivost728.92  Galop1078.16
Hitrost1193.93  Kas352.64
Dresura1351.62  Skakanje1687.53
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-79.76
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: █▓▒█ M 7179 █▓▒█ MΛGПӨ
Samica - mama: X MΛGПӨ
Šetland
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
728.926
728.926
Hitrost
1193.93
1193.93
Dresura
1351.62
1351.62
Galop
1078.16
1078.16
Kas
352.647
352.647
Skakanje
1687.53
1687.53
1687.53
Ta kobila ima 582 zvezdi odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

curepiedKlin za kopita

dresura: +8


Konjeniški klub

Ime:
Do:
12. marec 2027
Boks:
boks 1* lan
Prednosti:
krma oves korenček

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

X je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo