Pantera

Izkušenost : 137 dni
Splošna uvrstitev : 195.
Zaloga : 65 181 ekvus
Zgodovina lastnikov
Poni Šetland Sivo rjava
11:00
Energija
72%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 256.77

Vzdržljivost
14.302
28.60
Hitrost
23.672
47.34
Dresura
27.834
55.67
Galop
21.3125
42.62
Kas
6.901
13.80
Skakanje
34.365
68.73
Pasma: ŠetlandStarost: 4 leta
Vrsta: PoniVišina: 106 cm
Spol: samecTeža: 344 kg
Dlaka: Sivo rjava Datum rojstva: 30/09/2026
Proizvajalec: Pantera

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 6291.72
Vzdržljivost714.76  Galop1065.13
Hitrost1183.04  Kas344.89
Dresura1328.74  Skakanje1655.15
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-79.76
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: █▓▒█ M 7970 █▓▒█ MΛGПӨ
Samica - mama: X MΛGПӨ
Šetland
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
714.767
714.767
Hitrost
1183.04
1183.04
Dresura
1328.74
1328.74
Galop
1065.13
1065.13
Kas
344.894
344.894
Skakanje
1655.15
1655.15
1655.15
Ta konj ima 572 zvezdi odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8


Konjeniški klub

Ime:
Do:
2. december 2026
Boks:
boks 1* lan
Prednosti:
krma oves korenček

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

X je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo