Pantera

Izkušenost : 137 dni
Splošna uvrstitev : 195.
Zaloga : 63 415 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Poni Šetland Temno rdečkasto rjava
11:00
Energija
71%
Zdravje
97%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 1278.25

Vzdržljivost
72.6675
145.34
Hitrost
118.924
237.85
Dresura
136.105
272.21
Galop
108.3035
216.61
Kas
34.835
69.67
Skakanje
168.289
336.58
Pasma: ŠetlandStarost: 3 leta 10 mesecev
Vrsta: PoniVišina: 106 cm
Spol: samicaTeža: 327 kg
Dlaka: Temno rdečkasto rjava Datum rojstva: 30/09/2026
Proizvajalec: Pantera

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 6997.58
Vzdržljivost798.72  Galop1190.43
Hitrost1307.16  Kas382.88
Dresura1482.31  Skakanje1836.06
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-81.01
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: █▓▒█ M 8299 █▓▒█ MΛGПӨ
Samica - mama: █ 5424 MΛGПӨ
Šetland
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
798.729
798.729
Hitrost
1307.16
1307.16
Dresura
1482.31
1482.31
Galop
1190.43
1190.43
Kas
382.888
382.888
Skakanje
1836.06
1836.06
1836.06
Ta kobila ima 643 zvezde odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8


Konjeniški klub

Ime:
Do:
13. marec 2027
Boks:
boks 1* lan
Prednosti:
krma oves korenček

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

X je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo