astudz

Izkušenost : 583 dni
Splošna uvrstitev : 50.
Zaloga : 17 909 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Poni Connemara Rdečkasto rjava
10:00
Energija
71%
Zdravje
100%
Počutje
82%

Spretnosti

Skupaj: 14465.86

Vzdržljivost
2007.323
4014.65
Hitrost
1256.283
2512.57
Dresura
1564.215
3128.43
Galop
864.099
1728.20
Kas
123.2455
246.49
Skakanje
1417.764
2835.53
Pasma: ConnemaraStarost: 11 let
Vrsta: PoniVišina: 146 cm
Spol: samicaTeža: 452 kg
Dlaka: Rdečkasto rjava Datum rojstva: 23/09/2026
Proizvajalec: astudz Zaslužek: 941 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0034
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0017
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 13325.35
Vzdržljivost3560.32  Galop1527.56
Hitrost2224.90  Kas728.11
Dresura2772.43  Skakanje2512.03
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
60.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
3560.32
3560.32
3560.32
3560.32
Hitrost
2224.9
2224.9
2224.9
Dresura
2772.43
2772.43
2772.43
Galop
1527.56
1527.56
Kas
728.115
728.115
Skakanje
2512.03
2512.03
2512.03
Ta kobila ima 1276 zvezd odličnosti.

selleclassique1xKlasično sedlo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

brideclassique1xKlasična uzda 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

f 13325.35 še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

f 13325.35 je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
Naslednje parjenje 11 let 10 mesecev
reproductionOploditve: 1
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo