moonshine

Izkušenost : 116 dni
Splošna uvrstitev : 110.
Zaloga : 1 244 575 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Quarter konj Črna
21:00
Energija
23%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 11611.12

Vzdržljivost
661.1455
1322.29
Hitrost
1099.6885
2199.38
Dresura
1239.2825
2478.57
Galop
1484.422
2968.84
Kas
330.495
660.99
Skakanje
990.527
1981.05
Pasma: Quarter konjStarost: 2 leti 8 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 157 cm
Spol: samecTeža: 429 kg
Dlaka: Črna Datum rojstva: 07/10/2026
Proizvajalec: moonshine

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 784.00
Vzdržljivost89.61  Galop201.64
Hitrost145.59  Kas44.77
Dresura168.01  Skakanje134.38
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-71.54
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: soleildivin Tortica fяσм є∂єи
Samica - mama: soleildivin Vilinska torta fяσм є∂єи
Quarter konj
100.0%

Ekscelenca

Hitrost
145.59
Dresura
168.01
Galop
201.64
201.64
Skakanje
134.38
Ta konj ima 27 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +36, hitrost: +36, dresura: +36, galop: +36, kas: +36, preskakovanje: +36

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8


Konjeniški klub

Ime:
Do:
12. november 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije