Angela100

Izkušenost : 171 dan
Splošna uvrstitev : 677.
Zaloga : 298 420 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Francoski kasač Rdečkasto rjava
19:00
Energija
22%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 1961.08

Vzdržljivost
147.495
294.99
Hitrost
252.2285
504.46
Dresura
105.927
211.85
Galop
34.217
68.43
Kas
374.8565
749.71
Skakanje
65.816
131.63
Pasma: Francoski kasačStarost: 2 leti 4 meseci
Vrsta: Jahalni konjVišina: 167 cm
Spol: samicaTeža: 416 kg
Dlaka: Rdečkasto rjava Datum rojstva: 24/09/2026
Proizvajalec: Angela100

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 8614.79
Vzdržljivost1452.58  Galop472.32
Hitrost1797.22  Kas2277.94
Dresura1631.57  Skakanje983.14
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-84.32
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Mravlek ωiĺđ ωћiŕĺωiŋđ
Samica - mama: Agatha Tekmovalci
Francoski kasač
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
1452.58
1452.58
Hitrost
1797.22
1797.22
1797.22
Dresura
1631.57
1631.57
1631.57
Galop
472.32
472.32
Kas
2277.95
2277.95
2277.95
Skakanje
983.147
983.147
Ta kobila ima 805 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8


Konjeniški klub

Ime:
Do:
27. november 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha slama
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 1* klasična uzda 1* klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

pictoalertLady bo lahko imel potomce pri 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je stara samo 2 leti 4 meseci!

Informacije