Pantera

Izkušenost : 137 dni
Splošna uvrstitev : 195.
Zaloga : 63 415 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Poni Šetland Češnjevo rdečkasto rjava
11:00
Energija
89%
Zdravje
97%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 6.34

Vzdržljivost
0
0.00
Hitrost
0
0.00
Dresura
1.585
3.17
Galop
0
0.00
Kas
0
0.00
Skakanje
1.585
3.17
Pasma: ŠetlandStarost: 4 leta 2 meseca
Vrsta: PoniVišina: 106 cm
Spol: samicaTeža: 282 kg
Dlaka: Češnjevo rdečkasto rjava Datum rojstva: 29/09/2026
Proizvajalec: Pantera

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 6788.32
Vzdržljivost770.95  Galop1153.53
Hitrost1274.27  Kas372.16
Dresura1433.32  Skakanje1784.07
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-78.48
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: █▓▒█ M 8299 █▓▒█ MΛGПӨ
Samica - mama: X MΛGПӨ
Šetland
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
770.957
770.957
Hitrost
1274.27
1274.27
Dresura
1433.32
1433.32
Galop
1153.53
1153.53
Kas
372.169
372.169
Skakanje
1784.07
1784.07
1784.07
Ta kobila ima 623 zvezde odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8


Konjeniški klub

Ime:
Do:
11. marec 2027
Boks:
boks 1* lan
Prednosti:
krma oves korenček

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

X je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo