Pantera

Izkušenost : 137 dni
Splošna uvrstitev : 195.
Zaloga : 1 514 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Poni Šetland Temno rdečkasto rjava
11:00
Energija
75%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 65.14

Vzdržljivost
3.324
6.65
Hitrost
5.4655
10.93
Dresura
7.825
15.65
Galop
4.9205
9.84
Kas
1.6095
3.22
Skakanje
9.423
18.85
Pasma: ŠetlandStarost: 4 leta 6 mesecev
Vrsta: PoniVišina: 107 cm
Spol: samecTeža: 332 kg
Dlaka: Temno rdečkasto rjava Datum rojstva: 27/09/2026
Proizvajalec: Pantera

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 5637.18
Vzdržljivost642.30  Galop950.82
Hitrost1056.13  Kas311.03
Dresura1184.04  Skakanje1492.85
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-75.85
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: 5511 MΛGПӨ
Samica - mama: X MΛGПӨ
Šetland
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
642.303
642.303
Hitrost
1056.13
1056.13
Dresura
1184.04
1184.04
Galop
950.823
950.823
Kas
311.037
311.037
Skakanje
1492.85
1492.85
Ta konj ima 508 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8


Konjeniški klub

Ime:
Do:
9. marec 2027
Boks:
boks 1* lan
Prednosti:
krma oves korenček

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

X je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo