Pantera

Izkušenost : 137 dni
Splošna uvrstitev : 195.
Zaloga : 1 514 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Poni Šetland Temno kostanjeva
11:00
Energija
76%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 6.34

Vzdržljivost
0
0.00
Hitrost
0
0.00
Dresura
1.584
3.17
Galop
0
0.00
Kas
0
0.00
Skakanje
1.584
3.17
Pasma: ŠetlandStarost: 4 leta 6 mesecev
Vrsta: PoniVišina: 107 cm
Spol: samicaTeža: 335 kg
Dlaka: Temno kostanjeva Datum rojstva: 27/09/2026
Proizvajalec: Pantera

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 6886.39
Vzdržljivost781.01  Galop1171.45
Hitrost1288.19  Kas378.57
Dresura1453.62  Skakanje1813.54
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-75.85
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: █▓▒█ M 8149 █▓▒█ MΛGПӨ
Samica - mama: X MΛGПӨ
Šetland
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
781.015
781.015
Hitrost
1288.19
1288.19
Dresura
1453.62
1453.62
Galop
1171.45
1171.45
Kas
378.571
378.571
Skakanje
1813.54
1813.54
1813.54
Ta kobila ima 632 zvezdi odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8


Konjeniški klub

Ime:
Do:
9. marec 2027
Boks:
boks 1* lan
Prednosti:
krma oves korenček

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

X je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo