Pantera

Izkušenost : 137 dni
Splošna uvrstitev : 195.
Zaloga : 1 514 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Poni Šetland Pikasto siva
11:00
Energija
69%
Zdravje
97%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 531.46

Vzdržljivost
29.972
59.94
Hitrost
49.381
98.76
Dresura
57.0965
114.19
Galop
44.5785
89.16
Kas
14.4585
28.92
Skakanje
70.244
140.49
Pasma: ŠetlandStarost: 4 leta 6 mesecev
Vrsta: PoniVišina: 107 cm
Spol: samicaTeža: 300 kg
Dlaka: Pikasto siva Datum rojstva: 27/09/2026
Proizvajalec: Pantera

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 6466.26
Vzdržljivost737.50  Galop1096.91
Hitrost1215.08  Kas355.77
Dresura1368.74  Skakanje1692.25
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-75.85
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: █▓▒█ M 7970 █▓▒█ MΛGПӨ
Samica - mama: X MΛGПӨ
Šetland
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
737.502
737.502
Hitrost
1215.09
1215.09
Dresura
1368.74
1368.74
Galop
1096.91
1096.91
Kas
355.772
355.772
Skakanje
1692.25
1692.25
1692.25
Ta kobila ima 589 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

curepiedKlin za kopita

dresura: +8


Konjeniški klub

Ime:
Do:
9. marec 2027
Boks:
boks 1* lan
Prednosti:
krma oves korenček

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

X je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo