Pantera

Izkušenost : 137 dni
Splošna uvrstitev : 195.
Zaloga : 1 514 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Poni Šetland Laneno temno kostanjeva
11:00
Energija
75%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 552.90

Vzdržljivost
31.0075
62.02
Hitrost
51.42
102.84
Dresura
59.1545
118.31
Galop
46.611
93.22
Kas
14.9765
29.95
Skakanje
73.28
146.56
Pasma: ŠetlandStarost: 4 leta 6 mesecev
Vrsta: PoniVišina: 106 cm
Spol: samecTeža: 330 kg
Dlaka: Laneno temno kostanjeva Datum rojstva: 27/09/2026
Proizvajalec: Pantera

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 6606.50
Vzdržljivost748.97  Galop1125.86
Hitrost1242.03  Kas361.74
Dresura1393.34  Skakanje1734.54
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-75.85
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: █▓▒█ M 7970 █▓▒█ MΛGПӨ
Samica - mama: X MΛGПӨ
Šetland
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
748.973
748.973
Hitrost
1242.03
1242.03
Dresura
1393.34
1393.34
Galop
1125.87
1125.87
Kas
361.749
361.749
Skakanje
1734.54
1734.54
1734.54
Ta konj ima 604 zvezde odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8


Konjeniški klub

Ime:
Do:
9. marec 2027
Boks:
boks 1* lan
Prednosti:
krma oves korenček

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

X je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo