momo

Izkušenost : 489 dni
Splošna uvrstitev : 209.
Zaloga : 202 013 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Connemara Mišje siva
09:00
Energija
85%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 1870.70

Vzdržljivost
249.94
499.88
Hitrost
155.3235
310.65
Dresura
196.634
393.27
Galop
104.3305
208.66
Kas
50.745
101.49
Skakanje
178.377
356.75
Pasma: ConnemaraStarost: nekaj ur
Vrsta: PoniVišina: 81 cm
Spol: samicaTeža: 81 kg
Dlaka: Mišje siva Datum rojstva: 20/09/2026
Proizvajalec: momo

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 9037.20
Vzdržljivost2414.88  Galop1008.03
Hitrost1500.71  Kas490.28
Dresura1899.84  Skakanje1723.45
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-100.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: 8991.41 M Žʟɪᴋʀᴏꜰɪ
Samica - mama: Rozamunda Žʟɪᴋʀᴏꜰɪ
Connemara
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
2414.88
2414.88
2414.88
Hitrost
1500.71
1500.71
Dresura
1899.84
1899.84
1899.84
Galop
1008.03
1008.03
Kas
490.288
490.288
Skakanje
1723.45
1723.45
1723.45
Ta kobila ima 847 zvezd odličnosti.

Ta kobila nima bonusov.


Konjeniški klub

samorog poni worrior
Krez mladič je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi s svojo materjo. Zato ga ni treba namestiti v konjeniški center.

Trening

pictoalertKrez mladič bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je stara samo nekaj ur!

Razmnoževanje

pictoalertKrez mladič bo lahko imel potomce pri 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je stara samo nekaj ur!

Informacije