Pantera

Izkušenost : 137 dni
Splošna uvrstitev : 195.
Zaloga : 65 181 ekvus
Zgodovina lastnikov
Poni Šetland Pikasto siva
11:00
Energija
73%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 7382.67

Vzdržljivost
178.1115
356.22
Hitrost
901.5275
1803.06
Dresura
1017.663
2035.33
Galop
255.1695
510.34
Kas
48.561
97.12
Skakanje
1290.303
2580.61
Pasma: ŠetlandStarost: 21 let 10 mesecev
Vrsta: PoniVišina: 107 cm
Spol: samicaTeža: 319 kg
Dlaka: Pikasto siva Datum rojstva: 20/09/2026
Proizvajalec: Pantera Zaslužek: 2 341 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0100
Preskakovanje ovir 01921
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 8218.99
Vzdržljivost934.51  Galop1395.09
Hitrost1547.55  Kas449.20
Dresura1742.93  Skakanje2149.69
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
934.519
934.519
Hitrost
1547.55
1547.55
Dresura
1742.93
1742.93
1742.93
Galop
1395.09
1395.09
Kas
449.2
449.2
Skakanje
2149.7
2149.7
2149.7
Ta kobila ima 764 zvezde odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +36, hitrost: +36, dresura: +36, galop: +36, kas: +36, preskakovanje: +36

selleclassique1xKlasično sedlo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

brideclassique1xKlasična uzda 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

Ime:
Do:
12. april 2027
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

█▓▒█ F 8218 █▓▒█ je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 4
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo