moonshine

Izkušenost : 116 dni
Splošna uvrstitev : 110.
Zaloga : 1 244 021 ekvus
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Polnokrvni španski konj Pikasto siva
22:00
Energija
77%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 7850.09

Vzdržljivost
1555.366
3110.73
Hitrost
979.4675
1958.93
Dresura
631.874
1263.75
Galop
208.1475
416.30
Kas
160.121
320.24
Skakanje
390.067
780.13
Pasma: Polnokrvni španski konjStarost: 3 leta 4 meseci
Vrsta: Jahalni konjVišina: 165 cm
Spol: kastratTeža: 483 kg
Dlaka: Pikasto siva Datum rojstva: 28/09/2026
Proizvajalec: moonshine Zaslužek: 70 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0050
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 17725.49
Vzdržljivost3353.05  Galop2024.56
Hitrost3706.39  Kas967.38
Dresura4684.00  Skakanje2990.11
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-60.50
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: community El Oro 17729.69 España
Samica - mama: Pričeska 17630 España
Polnokrvni španski konj
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
3353.05
3353.05
3353.05
3353.05
Hitrost
3706.39
3706.39
3706.39
3706.39
Dresura
4684
4684
4684
4684
4684
Galop
2024.56
2024.56
2024.56
Kas
967.381
967.381
Skakanje
2990.11
2990.11
2990.11
Ta konj ima 1716 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +17, hitrost: +17, dresura: +17, galop: +17, kas: +17, preskakovanje: +17

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

maleSkopljenec

vzdržljivost: +8, hitrost: +8, dresura: +4

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

Ime:
Do:
30. november 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Kritje je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
Kritje je skopljen in ne more imeti potomcev.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo