EVA

Izkušenost : 665 dni
Splošna uvrstitev : 485.
Zaloga : 915 931 ekvus
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Polnokrvni španski konj Palomino
08:00
Energija
80%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 2959.32

Vzdržljivost
279.6965
559.39
Hitrost
309.1475
618.29
Dresura
391.099
782.20
Galop
168.8555
337.71
Kas
80.9225
161.84
Skakanje
249.9405
499.88
Pasma: Polnokrvni španski konjStarost: nekaj ur
Vrsta: Jahalni konjVišina: 86 cm
Spol: samecTeža: 86 kg
Dlaka: Palomino Datum rojstva: 20/09/2026
Proizvajalec: EVA

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 15079.94
Vzdržljivost2850.52  Galop1720.89
Hitrost3150.67  Kas824.72
Dresura3985.88  Skakanje2547.26
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-100.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Beetee
Samica - mama: Hyra by EVA
Polnokrvni španski konj
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
2850.52
2850.52
2850.52
Hitrost
3150.67
3150.67
3150.67
3150.67
Dresura
3985.88
3985.88
3985.88
3985.88
Galop
1720.89
1720.89
1720.89
Kas
824.722
824.722
Skakanje
2547.26
2547.26
2547.26
Ta konj ima 1452 zvezdi odličnosti.

Ta konj nima bonusov.


Konjeniški klub

Jahalni konj Palomino
15079.94/2959.32 je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi z mamo, zato ga ni treba nastaniti v konjeniškem centru.

Trening

pictoalert15079.94/2959.32 bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je star samo nekaj ur!

Razmnoževanje

pictoalert15079.94/2959.32 se bo lahko paril pri starosti: 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je star samo nekaj ur!

Informacije