ғσx

Izkušenost : 465 dni
Splošna uvrstitev : 47.
Zaloga : 190 785 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Gypsy Vanner Temno rdečkasto rjava tobiano
08:00
Energija
80%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 1696.92

Vzdržljivost
224.896
449.79
Hitrost
74.237
148.47
Dresura
183.1055
366.21
Galop
139.006
278.01
Kas
64.7385
129.48
Skakanje
162.476
324.95
Pasma: Gypsy VannerStarost: nekaj ur
Vrsta: Jahalni konjVišina: 85 cm
Spol: samicaTeža: 85 kg
Dlaka: Temno rdečkasto rjava tobiano Datum rojstva: 20/09/2026
Proizvajalec: ғσx

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 13825.78
Vzdržljivost3664.72  Galop2265.12
Hitrost1209.70  Kas1054.93
Dresura2983.74  Skakanje2647.57
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
3664.72
3664.72
3664.72
3664.72
Hitrost
1209.7
1209.7
Dresura
2983.74
2983.74
2983.74
Galop
2265.12
2265.12
2265.12
Kas
1054.93
1054.93
Skakanje
2647.57
2647.57
2647.57
Ta kobila ima 1325 zvezd odličnosti.

Ta kobila nima bonusov.


Konjeniški klub

Jahalni konj Črna tobiano
F 13825.78 je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi s svojo materjo. Zato ga ni treba namestiti v konjeniški center.

Trening

pictoalertF 13825.78 bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je stara samo nekaj ur!

Razmnoževanje

pictoalertF 13825.78 bo lahko imel potomce pri 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je stara samo nekaj ur!

Informacije