ғσx

Izkušenost : 465 dni
Splošna uvrstitev : 47.
Zaloga : 190 785 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Gypsy Vanner Temno rdečkasto rjava tobiano
08:00
Energija
80%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 1686.09

Vzdržljivost
222.857
445.71
Hitrost
73.857
147.71
Dresura
182.245
364.49
Galop
138.466
276.93
Kas
64.3845
128.77
Skakanje
161.2375
322.48
Pasma: Gypsy VannerStarost: nekaj ur
Vrsta: Jahalni konjVišina: 86 cm
Spol: samecTeža: 86 kg
Dlaka: Temno rdečkasto rjava tobiano Datum rojstva: 20/09/2026
Proizvajalec: ғσx

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 13712.23
Vzdržljivost3624.79  Galop2252.16
Hitrost1201.29  Kas1047.22
Dresura2964.23  Skakanje2622.54
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
3624.79
3624.79
3624.79
3624.79
Hitrost
1201.29
1201.29
Dresura
2964.23
2964.23
2964.23
Galop
2252.16
2252.16
2252.16
Kas
1047.22
1047.22
Skakanje
2622.54
2622.54
2622.54
Ta konj ima 1315 zvezd odličnosti.

Ta konj nima bonusov.


Konjeniški klub

Jahalni konj Mišje siva tobiano
C 13712.23 je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi z mamo, zato ga ni treba nastaniti v konjeniškem centru.

Trening

pictoalertC 13712.23 bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je star samo nekaj ur!

Razmnoževanje

pictoalertC 13712.23 se bo lahko paril pri starosti: 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je star samo nekaj ur!

Informacije