Kiyoko

Izkušenost : 45 dni
Splošna uvrstitev : 584.
Zaloga : 21 128 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Quarter konj Cremello
12:30
Energija
30%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 12960.88

Vzdržljivost
741.3325
1482.66
Hitrost
1458.365
2916.73
Dresura
1684.5115
3369.02
Galop
2087.2395
4174.48
Kas
127.569
255.14
Skakanje
381.421
762.84
Pasma: Quarter konjStarost: 10 let 4 meseci
Vrsta: Jahalni konjVišina: 161 cm
Spol: samecTeža: 502 kg
Dlaka: Cremello Datum rojstva: 18/09/2026
Proizvajalec: Kiyoko Zaslužek: 907 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0065
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 14214.81
Vzdržljivost1618.78  Galop3740.86
Hitrost2613.76  Kas807.63
Dresura3019.07  Skakanje2414.71
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
60.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
1618.78
1618.78
1618.78
Hitrost
2613.76
2613.76
2613.76
Dresura
3019.07
3019.07
3019.07
Galop
3740.86
3740.86
3740.86
3740.86
Kas
807.63
807.63
Skakanje
2414.71
2414.71
2414.71
Ta konj ima 1364 zvezde odličnosti.

selleclassique1xKlasično sedlo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

brideclassique1xKlasična uzda 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

M 14214.81 še ni registriran v konjeniškem centru.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

M 14214.81 je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 10
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo