Kiyoko

Izkušenost : 45 dni
Splošna uvrstitev : 584.
Zaloga : 21 128 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Quarter konj Rdečkasto rjava
08:00
Energija
80%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 1630.26

Vzdržljivost
92.651
185.30
Hitrost
149.872
299.74
Dresura
173.271
346.54
Galop
214.611
429.22
Kas
46.2855
92.57
Skakanje
138.44
276.88
Pasma: Quarter konjStarost: nekaj ur
Vrsta: Jahalni konjVišina: 88 cm
Spol: samicaTeža: 88 kg
Dlaka: Rdečkasto rjava Datum rojstva: 18/09/2026
Proizvajalec: Kiyoko

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 14215.90
Vzdržljivost1615.84  Galop3742.82
Hitrost2613.77  Kas807.21
Dresura3021.85  Skakanje2414.40
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
1615.84
1615.84
1615.84
Hitrost
2613.77
2613.77
2613.77
Dresura
3021.85
3021.85
3021.85
Galop
3742.82
3742.82
3742.82
3742.82
Kas
807.219
807.219
Skakanje
2414.4
2414.4
2414.4
Ta kobila ima 1365 zvezd odličnosti.

Ta kobila nima bonusov.


Konjeniški klub

Jahalni konj Temno kostanjeva
F 14215.90 je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi s svojo materjo. Zato ga ni treba namestiti v konjeniški center.

Trening

pictoalertF 14215.90 bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je stara samo nekaj ur!

Razmnoževanje

pictoalertF 14215.90 bo lahko imel potomce pri 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je stara samo nekaj ur!

Informacije