moonshine

Izkušenost : 116 dni
Splošna uvrstitev : 110.
Zaloga : 1 244 575 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Polnokrvni španski konj Kostanjeva
22:00
Energija
63%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 13275.80

Vzdržljivost
1574.8955
3149.79
Hitrost
2035.2655
4070.53
Dresura
2264.0145
4528.03
Galop
211.095
422.19
Kas
242.8785
485.76
Skakanje
309.7525
619.50
Pasma: Polnokrvni španski konjStarost: 5 let
Vrsta: Jahalni konjVišina: 165 cm
Spol: samicaTeža: 497 kg
Dlaka: Kostanjeva Datum rojstva: 17/09/2026
Proizvajalec: moonshine Zaslužek: 541 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0763
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 17795.08
Vzdržljivost3369.02  Galop2030.49
Hitrost3722.85  Kas971.48
Dresura4698.74  Skakanje3002.49
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-10.73
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
3369.02
3369.02
3369.02
3369.02
Hitrost
3722.85
3722.85
3722.85
3722.85
Dresura
4698.74
4698.74
4698.74
4698.74
4698.74
Galop
2030.49
2030.49
2030.49
Kas
971.487
971.487
Skakanje
3002.49
3002.49
3002.49
Ta kobila ima 1723 zvezde odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +17, hitrost: +17, dresura: +17, galop: +17, kas: +17, preskakovanje: +17

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

Ime:
Do:
29. november 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Hojarasca je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo