abbi.com

Izkušenost : 595 dni
Splošna uvrstitev : 513.
Zaloga : 624 581 ekvus
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Lipicanec Pegasto siva
22:30
Energija
60%
Zdravje
100%
Počutje
95%

Spretnosti

Skupaj: 18773.48

Vzdržljivost
1450.8865
2901.77
Hitrost
2181.033
4362.07
Dresura
2499.564
4999.13
Galop
1688.555
3377.11
Kas
1055.625
2111.25
Skakanje
511.0785
1022.16
Pasma: LipicanecStarost: 7 let 4 meseci
Vrsta: Jahalni konjVišina: 165 cm
Spol: samicaTeža: 466 kg
Dlaka: Pegasto siva Datum rojstva: 16/09/2026
Proizvajalec: abbi.com Zaslužek: 8 652 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 01171
Dirka v kasu 0652
Kros „čez drn in strn“ 0013
Preskakovanje ovir 0331
Dresura 0255
Genetski potencial Skupaj: 784.00
Vzdržljivost124.03  Galop139.55
Hitrost180.95  Kas89.61
Dresura206.74  Skakanje43.12
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
59.68
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Uranos
Samica - mama: Gaia
Lipicanec
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
124.03
Hitrost
180.95
Dresura
206.74
206.74
Galop
139.55
Ta kobila ima 27 zvezd odličnosti.

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

longeVrv

dresura: +12, galop: +10, kas: +10

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

tapisclassique2xrougeKlasična podsedelna odeja 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

bonnet3xtriomphalNaušniki 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

tailbraid1V kito spleten rep

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2


Konjeniški klub

Moj konj še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije