ғσx

Izkušenost : 465 dni
Splošna uvrstitev : 47.
Zaloga : 190 785 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Gypsy Vanner Temno rdečkasto rjava tobiano
10:00
Energija
80%
Zdravje
100%
Počutje
84%

Spretnosti

Skupaj: 11614.35

Vzdržljivost
2000.6025
4001.20
Hitrost
195.029
390.06
Dresura
1633.0085
3266.02
Galop
361.507
723.01
Kas
171.0025
342.00
Skakanje
1446.026
2892.05
Pasma: Gypsy VannerStarost: 12 let 10 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 159 cm
Spol: samicaTeža: 456 kg
Dlaka: Temno rdečkasto rjava tobiano Datum rojstva: 16/09/2026
Proizvajalec: ғσx Zaslužek: 292 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 01210
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 13403.92
Vzdržljivost3549.50  Galop2199.55
Hitrost1171.43  Kas1023.32
Dresura2896.39  Skakanje2563.73
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
60.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
3549.5
3549.5
3549.5
3549.5
Hitrost
1171.43
1171.43
Dresura
2896.39
2896.39
2896.39
Galop
2199.55
2199.55
2199.55
Kas
1023.32
1023.32
Skakanje
2563.73
2563.73
2563.73
Ta kobila ima 1283 zvezde odličnosti.

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

F 13403.92 še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

F 13403.92 je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
Naslednje parjenje 13 let 8 mesecev
reproductionOploditve: 2
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo