Purple

Izkušenost : 15 dni
Splošna uvrstitev : 1536.
Zaloga : 17 747 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Polnokrvni španski konj Češnjevo rdečkasto rjava
09:45
Energija
88%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 990.72

Vzdržljivost
92.953
185.91
Hitrost
103.9685
207.94
Dresura
131.14
262.28
Galop
58.11
116.22
Kas
28.702
57.40
Skakanje
80.4855
160.97
Pasma: Polnokrvni španski konjStarost: nekaj ur
Vrsta: Jahalni konjVišina: 94 cm
Spol: samecTeža: 94 kg
Dlaka: Češnjevo rdečkasto rjava Datum rojstva: 15/10/2026
Proizvajalec: Purple

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 8093.53
Vzdržljivost1518.73  Galop949.44
Hitrost1698.71  Kas468.95
Dresura2142.66  Skakanje1315.03
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-100.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Beetee
Samica - mama: Linn
Lipicanec
50.0%
Polnokrvni španski konj
50.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
1518.73
1518.73
Hitrost
1698.71
1698.71
1698.71
Dresura
2142.66
2142.66
2142.66
Galop
949.446
949.446
Kas
468.953
468.953
Skakanje
1315.03
1315.03
Ta konj ima 751 zvezdo odličnosti.

Ta konj nima bonusov.


Konjeniški klub

Jahalni konj Češnjevo rdečkasto rjava
Ledmund je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi z mamo, zato ga ni treba nastaniti v konjeniškem centru.

Trening

pictoalertLedmund bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je star samo nekaj ur!

Razmnoževanje

pictoalertLedmund se bo lahko paril pri starosti: 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je star samo nekaj ur!

Informacije