versonze

Izkušenost : 441 dan
Splošna uvrstitev : 331.
Zaloga : 5 139 312 ekvusa
Zgodovina lastnikov

Chonkpy

compagnonhalloween4
20:00
Energija
3%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 6021.14

Vzdržljivost
246.912
493.82
Hitrost
825.3915
1650.78
Dresura
697.7755
1395.55
Galop
43.0175
86.03
Kas
1112.885
2225.77
Skakanje
84.5895
169.18
Pasma: Francoski kasačStarost: 3 leta 10 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 170 cm
Spol: samicaTeža: 480 kg
Dlaka: Laneno kostanjeva Datum rojstva: 15/09/2026
Proizvajalec: versonze Zaslužek: 139 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Jahanje okrog sodov 0000
Cutting 0000
Trail class 0100
Reining 0000
Western pleasure 0001
Genetski potencial Skupaj: 13772.73
Vzdržljivost2323.12  Galop752.36
Hitrost2868.52  Kas3650.90
Dresura2602.76  Skakanje1575.07
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-47.90
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: 20 McCafe ωiĺđ ωћiŕĺωiŋđ
Samica - mama: gigi By Viola
Francoski kasač
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
2323.12
2323.12
2323.12
Hitrost
2868.52
2868.52
2868.52
Dresura
2602.76
2602.76
2602.76
Galop
752.363
752.363
Kas
3650.9
3650.9
3650.9
3650.9
Skakanje
1575.07
1575.07
Ta kobila ima 1321 zvezdo odličnosti.

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

bridewestern1xWestern uzda 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

eperonsOstroge

vzdržljivost: +9, hitrost: +9, dresura: +9, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

sellewestern2xWestern sedlo 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

tapiswestern1xWestern podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

espritnomadePohodnikov duh

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

heracleshorseshoestrotHerkulova podkev Kasaška dirka

hitrost: +10, dresura: +6, kas: +14

compagnonhalloween4Chonkpy

kas: +14


Konjeniški klub

Alma še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationwesternTa kobila je specializirana za western jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Naslednje parjenje 4 leta 4 meseci
reproductionOploditve: 1
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo