astudz

Izkušenost : 584 dni
Splošna uvrstitev : 50.
Zaloga : 18 284 ekvusi
Zgodovina lastnikov
normal
11:00
Energija
92%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 14774.25

Vzdržljivost
1972.197
3944.39
Hitrost
1236.3925
2472.78
Dresura
1536.3455
3072.69
Galop
846.018
1692.04
Kas
405.8295
811.66
Skakanje
1390.343
2780.69
Pasma: ConnemaraStarost: 14 let 8 mesecev
Vrsta: PoniVišina: 145 cm
Spol: samicaTeža: 443 kg
Dlaka: Sivo rjava Datum rojstva: 12/09/2026
Proizvajalec: astudz Zaslužek: 526 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 01512
Dirka v kasu 01941
Kros „čez drn in strn“ 0012
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 12747.68
Vzdržljivost3408.56  Galop1457.23
Hitrost2133.63  Kas694.51
Dresura2653.36  Skakanje2400.38
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
60.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
3408.56
3408.56
3408.56
3408.56
Hitrost
2133.63
2133.63
2133.63
Dresura
2653.36
2653.36
2653.36
Galop
1457.23
1457.23
Kas
694.519
694.519
Skakanje
2400.38
2400.38
2400.38
Ta kobila ima 1218 zvezd odličnosti.

selleclassique1xKlasično sedlo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

brideclassique1xKlasična uzda 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

pommevintageStarinsko jabolko

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11


Konjeniški klub

f 12747.68 še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

f 12747.68 je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
Naslednje parjenje 15 let 6 mesecev
reproductionOploditve: 3
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo