Pantera

Izkušenost : 137 dni
Splošna uvrstitev : 195.
Zaloga : 65 181 ekvus
Zgodovina lastnikov
Poni Šetland Rdečkasto rjava tobiano
11:00
Energija
71%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 968.64

Vzdržljivost
54.716
109.43
Hitrost
89.4265
178.85
Dresura
103.8515
207.70
Galop
80.709
161.42
Kas
26.5265
53.05
Skakanje
129.09
258.18
Pasma: ŠetlandStarost: 6 let 2 meseca
Vrsta: PoniVišina: 107 cm
Spol: samicaTeža: 326 kg
Dlaka: Rdečkasto rjava tobiano Datum rojstva: 17/09/2026
Proizvajalec: Pantera

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 5951.85
Vzdržljivost679.26  Galop1001.96
Hitrost1110.18  Kas329.31
Dresura1258.90  Skakanje1572.23
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-61.26
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: █▓▒█ M 7020█▓▒█ MΛGПӨ
Samica - mama: █ 4645 MΛGПӨ
Šetland
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
679.268
679.268
Hitrost
1110.18
1110.18
Dresura
1258.9
1258.9
Galop
1001.96
1001.96
Kas
329.316
329.316
Skakanje
1572.23
1572.23
Ta kobila ima 538 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8


Konjeniški klub

Ime:
Do:
27. februar 2027
Boks:
boks 1* lan
Prednosti:
krma oves korenček

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

X je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 1
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo