MamaBeata

Izkušenost : 4244 dni
Splošna uvrstitev : 43.
Zaloga : 66 591 071 ekvus
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Francoski kasač Temno rdečkasto rjava
08:00
Energija
94%
Zdravje
100%
Počutje
90%

Spretnosti

Skupaj: 8191.35

Vzdržljivost
563.244
1126.49
Hitrost
810.7515
1621.50
Dresura
730.8235
1461.65
Galop
197.1615
394.32
Kas
1405.3425
2810.68
Skakanje
388.354
776.71
Pasma: Francoski kasačStarost: 3 leta 6 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 170 cm
Spol: samicaTeža: 499 kg
Dlaka: Temno rdečkasto rjava Datum rojstva: 10/09/2026
Proizvajalec: MamaBeata Zaslužek: 157 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0001
Dirka v kasu 0001
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 15065.95
Vzdržljivost2540.59  Galop823.48
Hitrost3135.38  Kas3988.39
Dresura2848.71  Skakanje1729.39
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-67.28
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
2540.59
2540.59
2540.59
Hitrost
3135.38
3135.38
3135.38
3135.38
Dresura
2848.71
2848.71
2848.71
Galop
823.489
823.489
Kas
3988.39
3988.39
3988.39
3988.39
Skakanje
1729.39
1729.39
1729.39
Ta kobila ima 1449 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +40, hitrost: +40, dresura: +40, galop: +40, kas: +40, preskakovanje: +40

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

Ime:
Do:
12. december 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije