MamaBeata

Izkušenost : 4244 dni
Splošna uvrstitev : 43.
Zaloga : 66 591 071 ekvus
Zgodovina lastnikov
normal
23:00
Energija
20%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 19832.29

Vzdržljivost
1669.722
3339.44
Hitrost
2066.548
4133.10
Dresura
1871.6175
3743.24
Galop
356.2715
712.54
Kas
2813.8035
5627.61
Skakanje
1138.183
2276.37
Pasma: Francoski kasačStarost: 11 let 6 mesecev
Vrsta: Krilati konj za jezdenjeVišina: 170 cm
Spol: samicaTeža: 471 kg
Dlaka: Temno rdečkasto rjava Datum rojstva: 10/09/2026
Proizvajalec: MamaBeata Zaslužek: 22 780 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Jahanje okrog sodov 0120
Cutting 0104
Trail class 0153036
Reining 0530
Western pleasure 0127
droite
Genetski potencial Skupaj: 15065.95
Vzdržljivost2540.59  Galop823.48
Hitrost3135.38  Kas3988.39
Dresura2848.71  Skakanje1729.39
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
2540.59
2540.59
2540.59
Hitrost
3135.38
3135.38
3135.38
3135.38
Dresura
2848.71
2848.71
2848.71
Galop
823.489
823.489
Kas
3988.39
3988.39
3988.39
3988.39
Skakanje
1729.39
1729.39
1729.39
Ta kobila ima 1449 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +17, hitrost: +17, dresura: +17, galop: +17, kas: +17, preskakovanje: +17

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

sangmedusePegaz

vzdržljivost: +3, hitrost: +4, dresura: +4

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

clochesZaščitni zvoni

hitrost: +6, dresura: +6, preskakovanje: +6

eperonsOstroge

vzdržljivost: +9, hitrost: +9, dresura: +9, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

longeVrv

dresura: +12, galop: +10, kas: +10

bridewesternposeidonPozejdonova uzda

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

sellewesternposeidonPozejdonovo sedlo

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

cramponsZakovice

kas: +12

tapiswesternposeidonPozejdonova podsedelna odeja

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

bonnetposeidonPozejdonovi naušniki

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

bandeposeidonPozejdonova bandaža polo

vzdržljivost: +6, hitrost: +6, dresura: +6, galop: +6, kas: +6, preskakovanje: +6

coatsbundlewitchČarovniški napoj

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11


Konjeniški klub

Do:
21. november 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationwesternTa kobila je specializirana za western jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Naslednje parjenje 11 let 10 mesecev
reproductionOploditve: 1
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo