blackhunter

Izkušenost : 588 dni
Splošna uvrstitev : 102.
Zaloga : 5 290 445 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Samorog poni Connemara Temno rdečkasto rjava
14:00
Energija
84%
Zdravje
100%
Počutje
96%

Spretnosti

Skupaj: 10628.42

Vzdržljivost
1543.4575
3086.91
Hitrost
883.202
1766.40
Dresura
1109.5505
2219.10
Galop
593.0215
1186.04
Kas
181.78
363.56
Skakanje
1003.2005
2006.40
Pasma: ConnemaraStarost: 17 let 6 mesecev
Vrsta: Samorog poniVišina: 146 cm
Spol: samecTeža: 448 kg
Dlaka: Temno rdečkasto rjava Datum rojstva: 10/09/2026
Proizvajalec: momo Zaslužek: 2 375 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 01120
Dirka v kasu 0823
Kros „čez drn in strn“ 0302
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0223
Genetski potencial Skupaj: 8770.74
Vzdržljivost2367.90  Galop978.30
Hitrost1459.69  Kas477.04
Dresura1829.04  Skakanje1658.76
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: M 8637.94 Žʟɪᴋʀᴏꜰɪ
Samica - mama: 8653.76 BLUP Žʟɪᴋʀᴏꜰɪ
Connemara
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
2367.9
2367.9
2367.9
Hitrost
1459.69
1459.69
Dresura
1829.04
1829.04
1829.04
Galop
978.303
978.303
Kas
477.048
477.048
Skakanje
1658.76
1658.76
1658.76
Ta konj ima 818 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +38, hitrost: +38, dresura: +38, galop: +38, kas: +38, preskakovanje: +38

corneSamorog

dresura: +15

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

falabellaFalabella

dresura: +9, galop: +7, kas: +8

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Samorogi so edinstvene živali z rogom na čelu. Ta rog jim prinaša + 15 bonus v dresuri.

Razmnožujejo se na poseben način:

  • oba starša morata biti samoroga iste vrste,
  • na voljo mora biti 1 paritvena seja,
tako obstaja verjetnost 1 proti 5, da dobite žrebe samoroga.

Ko ista kobila samoroga 5-krat skoti žrebea, ne da bi skotila žrebe samoroga, je 6. zajamčeno žrebe samorog.

Če ste parili kobilo samoroga, morate počakati 10 ur v realnem času, preden jo lahko znova parite ali preden lahko oplodite potencialno žrebico.

Konjeniški klub

Ime:
Do:
29. oktober 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

8770.74 m je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 8
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo