Pantera

Izkušenost : 137 dni
Splošna uvrstitev : 195.
Zaloga : 1 514 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Poni Šetland Črna tobiano
11:00
Energija
72%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 1063.43

Vzdržljivost
60.0445
120.09
Hitrost
97.7505
195.50
Dresura
113.8685
227.74
Galop
88.7545
177.51
Kas
29.257
58.51
Skakanje
142.0425
284.08
Pasma: ŠetlandStarost: 7 let
Vrsta: PoniVišina: 105 cm
Spol: samecTeža: 335 kg
Dlaka: Črna tobiano Datum rojstva: 12/09/2026
Proizvajalec: Pantera

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 6703.33
Vzdržljivost763.97  Galop1129.27
Hitrost1243.73  Kas372.25
Dresura1417.81  Skakanje1776.29
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-53.15
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
763.975
763.975
Hitrost
1243.73
1243.73
Dresura
1417.81
1417.81
Galop
1129.27
1129.27
Kas
372.251
372.251
Skakanje
1776.29
1776.29
1776.29
Ta konj ima 613 zvezde odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8


Konjeniški klub

Ime:
Do:
2. junij 2027
Boks:
boks 1* lan
Prednosti:
krma oves korenček

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

X je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo