momo

Izkušenost : 489 dni
Splošna uvrstitev : 209.
Zaloga : 202 513 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Žrebiček Connemara Češnjevo rdečkasto rjava
09:00
Energija
85%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 1738.80

Vzdržljivost
234.047
468.09
Hitrost
144.104
288.21
Dresura
181.716
363.43
Galop
96.965
193.93
Kas
47.262
94.52
Skakanje
165.304
330.61
Pasma: ConnemaraStarost: nekaj ur
Vrsta: PoniVišina: 84 cm
Spol: samecTeža: 84 kg
Dlaka: Češnjevo rdečkasto rjava Datum rojstva: 05/09/2026
Proizvajalec: momo

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!
Genetski potencial Skupaj: 8540.26
Vzdržljivost2299.09  Galop952.50
Hitrost1415.56  Kas464.26
Dresura1785.03  Skakanje1623.81
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
2299.09
2299.09
2299.09
Hitrost
1415.56
1415.56
Dresura
1785.03
1785.03
1785.03
Galop
952.505
952.505
Kas
464.263
464.263
Skakanje
1623.81
1623.81
1623.81
Ta konj ima 797 zvezd odličnosti.

Ta konj nima bonusov.


Konjeniški klub

Samorog poni Pegasto siva
8540 m je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi z mamo, zato ga ni treba nastaniti v konjeniškem centru.

Trening

pictoalert8540 m bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je star samo nekaj ur!

Razmnoževanje

pictoalert8540 m se bo lahko paril pri starosti: 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je star samo nekaj ur!

Informacije