Veltina

Izkušenost : 470 dni
Splošna uvrstitev : 442.
Zaloga : 4 260 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Francoski kasač Temno rdečkasto rjava
14:30
Energija
45%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 2138.28

Vzdržljivost
486.0645
972.13
Hitrost
210.8135
421.63
Dresura
153.941
307.88
Galop
46.5985
93.20
Kas
128.12
256.24
Skakanje
43.6035
87.21
Pasma: Francoski kasačStarost: 3 leta 10 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 160 cm
Spol: samecTeža: 450 kg
Dlaka: Temno rdečkasto rjava Datum rojstva: 04/09/2026
Proizvajalec: Veltina

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 9127.26
Vzdržljivost1525.43  Galop678.18
Hitrost1914.25  Kas2210.23
Dresura1731.95  Skakanje1067.21
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-72.53
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
1525.43
1525.43
Hitrost
1914.25
1914.25
1914.25
Dresura
1731.95
1731.95
1731.95
Galop
678.188
678.188
Kas
2210.23
2210.23
2210.23
Skakanje
1067.21
1067.21
Ta konj ima 856 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +7, hitrost: +7, dresura: +7, galop: +7, kas: +7, preskakovanje: +7

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

tapisclassique1xKlasična podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

Do:
7. december 2026
Boks:
boks 1* slama

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa konj je specializiran za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije