6Howrse6

Izkušenost : 631 dan
Splošna uvrstitev : 208.
Zaloga : 925 960 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Vprežni konj Drum konj Rdečkasto rjava
08:00
Energija
94%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 0.00

Vzdržljivost
0
0.00
Hitrost
0
0.00
Dresura
0
0.00
Galop
0
0.00
Kas
0
0.00
Skakanje
0
0.00
Pasma: Drum konjStarost: 4 meseci
Vrsta: Vprežni konjVišina: 114 cm
Spol: samicaTeža: 156 kg
Dlaka: Rdečkasto rjava Datum rojstva: 03/09/2026
Proizvajalec: 6Howrse6

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

apolonova lira
Genetski potencial Skupaj: 1151.00
Vzdržljivost209.48  Galop151.93
Hitrost93.23  Kas260.13
Dresura303.86  Skakanje132.37
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-99.51
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Uranos
Samica - mama: Gaia
Drum konj
100.0%

Ekscelenca

Vzdržljivost
209.48
209.48
Dresura
303.86
303.86
Galop
151.93
Kas
260.13
260.13
Skakanje
132.37
Ta kobila ima 59 zvezd odličnosti.

Ta kobila nima bonusov.


Konjeniški klub

Vprežni konj Drum konj Rdečkasto rjava
Drum konj je mlajši od 6 mesecev in še vedno živi s svojo materjo. Zato ga ni treba namestiti v konjeniški center.

Trening

pictoalertDrum konj bo šel lahko v šolo pri starosti: 2 leti.
Zdaj je stara samo 4 meseci!

Razmnoževanje

pictoalertDrum konj bo lahko imel potomce pri 2 leti 6 mesecev.
Zdaj je stara samo 4 meseci!

Informacije