Piškotek

Izkušenost : 16 dni
Splošna uvrstitev : 1588.
Zaloga : 8 342 ekvusa
Zgodovina lastnikov
Jahalni konj Akhal-Teke Laneno kostanjeva
08:00
Energija
94%
Zdravje
100%
Počutje
94%

Spretnosti

Skupaj: 3936.06

Vzdržljivost
493.5325
987.07
Hitrost
548.9065
1097.81
Dresura
660.208
1320.42
Galop
68.133
136.27
Kas
89.687
179.37
Skakanje
107.561
215.12
Pasma: Akhal-TekeStarost: 5 let
Vrsta: Jahalni konjVišina: 162 cm
Spol: samicaTeža: 458 kg
Dlaka: Laneno kostanjeva Datum rojstva: 04/09/2026
Proizvajalec: Piškotek Zaslužek: 139 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Jahanje okrog sodov 0000
Cutting 0220
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetski potencial Skupaj: 8352.09
Vzdržljivost1551.20  Galop769.23
Hitrost1726.25  Kas1112.05
Dresura1945.62  Skakanje1247.74
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-35.65
-100 0+100

Izvor

Samec - oče: Royal Yassa horse
Samica - mama: Rain
Akhal-Teke
50.0%
Polnokrvni španski konj
30.5%
Francoski kasač
19.5%

Ekscelenca

Vzdržljivost
1551.2
1551.2
Hitrost
1726.25
1726.25
1726.25
Dresura
1945.62
1945.62
1945.62
Galop
769.232
769.232
Kas
1112.05
1112.05
Skakanje
1247.74
1247.74
Ta kobila ima 778 zvezd odličnosti.

sellewestern3xWestern sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

bridewestern3xWestern uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

tapiswestern1xWestern podsedelna odeja 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bonnet1xNaušniki 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1

bande1xBandaža polo 1*

vzdržljivost: +1, hitrost: +1, dresura: +1, galop: +1, kas: +1, preskakovanje: +1


Konjeniški klub

Filly še ni registrirana v jahalnem klubu.

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationwesternTa kobila je specializirana za western jahanje.

Razmnoževanje

Informacije