lucija22

Izkušenost : 4255 dni
Splošna uvrstitev : 47.
Zaloga : 454 188 ekvusi
Zgodovina lastnikov

Elyo

compagnonelyo
08:00
Energija
94%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 24837.13

Vzdržljivost
2095.503
4191.01
Hitrost
2583.6555
5167.31
Dresura
2343.0425
4686.09
Galop
685.7985
1371.60
Kas
3294.0325
6588.06
Skakanje
1416.534
2833.07
Pasma: Francoski kasačStarost: 17 let 8 mesecev
Vrsta: Jahalni konjVišina: 169 cm
Spol: samicaTeža: 481 kg
Dlaka: Temno rdečkasto rjava Datum rojstva: 03/09/2026
Proizvajalec: lucija22 Zaslužek: 11 304 Ekvus

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0730
Dirka v kasu 011716
Kros „čez drn in strn“ 0174
Preskakovanje ovir 0136
Dresura 0842
Genetski potencial Skupaj: 18904.99
Vzdržljivost3191.23  Galop1039.83
Hitrost3932.88  Kas5017.01
Dresura3569.01  Skakanje2155.03
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
100.00
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
3191.23
3191.23
3191.23
3191.23
Hitrost
3932.88
3932.88
3932.88
3932.88
Dresura
3569.01
3569.01
3569.01
3569.01
Galop
1039.83
1039.83
Kas
5017.01
5017.01
5017.01
5017.01
5017.01
Skakanje
2155.03
2155.03
2155.03
Ta kobila ima 1833 zvezde odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +27, hitrost: +27, dresura: +27, galop: +27, kas: +27, preskakovanje: +27

cravacheBič

dresura: +4, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

pommeorZlato jabolko

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

selleclassique3xKlasično sedlo 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

brideclassique3xKlasična uzda 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8

clochesZaščitni zvoni

hitrost: +6, dresura: +6, preskakovanje: +6

eperonsOstroge

vzdržljivost: +9, hitrost: +9, dresura: +9, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9

longeVrv

dresura: +12, galop: +10, kas: +10

cramponsZakovice

kas: +12

bande2xnoirBandaža polo 2**

vzdržljivost: +2, hitrost: +2, dresura: +2, galop: +2, kas: +2, preskakovanje: +2

tapisclassique3xpinataPodsedelnica 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

bonnet3xpinataNaušniki 3***

vzdržljivost: +3, hitrost: +3, dresura: +3, galop: +3, kas: +3, preskakovanje: +3

heracleshorseshoestrotHerkulova podkev Kasaška dirka

hitrost: +10, dresura: +6, kas: +14


Konjeniški klub

Do:
12. november 2026
Boks:
boks 3*** korito za vodo prha lan
Prednosti:
krma oves korenček krmna mešanica klasično sedlo 3*** klasična uzda 3*** klasična podsedelna odeja 1* naušniki 1* bandaža polo 1*

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Tekmovanja

specialisationclassiqueTa kobila je specializirana za klasično jahanje.

Razmnoževanje

Informacije

Naslednje parjenje 18 let
reproductionOploditve: 3
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo