Pantera

Izkušenost : 137 dni
Splošna uvrstitev : 195.
Zaloga : 64 731 ekvus
Zgodovina lastnikov
Poni Šetland Laneno kostanjeva
11:00
Energija
72%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 1239.29

Vzdržljivost
69.629
139.26
Hitrost
114.2945
228.59
Dresura
132.1575
264.31
Galop
102.92
205.84
Kas
33.9835
67.97
Skakanje
166.658
333.32
Pasma: ŠetlandStarost: 8 let 6 mesecev
Vrsta: PoniVišina: 105 cm
Spol: samecTeža: 335 kg
Dlaka: Laneno kostanjeva Datum rojstva: 03/09/2026
Proizvajalec: Pantera

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 6779.00
Vzdržljivost770.78  Galop1139.31
Hitrost1265.23  Kas376.19
Dresura1422.78  Skakanje1804.70
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-37.31
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
770.785
770.785
Hitrost
1265.23
1265.23
Dresura
1422.78
1422.78
Galop
1139.31
1139.31
Kas
376.194
376.194
Skakanje
1804.7
1804.7
1804.7
Ta konj ima 621 zvezdo odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +11, hitrost: +11, dresura: +11, galop: +11, kas: +11, preskakovanje: +11

peigneGlavnik

vzdržljivost: +4, hitrost: +4

curepiedKlin za kopita

dresura: +8

potgraisseLonček masti

vzdržljivost: +8, hitrost: +8


Konjeniški klub

Ime:
Do:
13. februar 2027
Boks:
boks 1* lan
Prednosti:
krma oves korenček

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

X je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo