astudz

Izkušenost : 584 dni
Splošna uvrstitev : 50.
Zaloga : 18 339 ekvusi
Zgodovina lastnikov
Poni Connemara Češnjevo rdečkasto rjava
09:00
Energija
100%
Zdravje
100%
Počutje
100%

Spretnosti

Skupaj: 35.41

Vzdržljivost
4.8215
9.64
Hitrost
2.9045
5.81
Dresura
3.798
7.60
Galop
1.9845
3.97
Kas
0.947
1.89
Skakanje
3.2475
6.50
Pasma: ConnemaraStarost: 6 let 4 meseci
Vrsta: PoniVišina: 144 cm
Spol: samecTeža: 426 kg
Dlaka: Češnjevo rdečkasto rjava Datum rojstva: 09/09/2026
Proizvajalec: astudz

Oprema

Zaenkrat nobenega!

Predmeti

Zaenkrat nobenega!

Zmage

trophee trophee2 trophee3
Dirka v galopu 0000
Dirka v kasu 0000
Kros „čez drn in strn“ 0000
Preskakovanje ovir 0000
Dresura 0000
Genetski potencial Skupaj: 6539.82
Vzdržljivost1744.29  Galop751.29
Hitrost1099.58  Kas358.49
Dresura1356.77  Skakanje1229.39
BLUP (najboljša linearna nepristranska napoved):
-59.68
-100 0+100

Ekscelenca

Vzdržljivost
1744.29
1744.29
1744.29
Hitrost
1099.59
1099.59
Dresura
1356.77
1356.77
Galop
751.29
751.29
Kas
358.494
358.494
Skakanje
1229.39
1229.39
Ta konj ima 596 zvezd odličnosti.

centre Bonusi konjeniškega kluba

vzdržljivost: +9, hitrost: +9, dresura: +9, galop: +9, kas: +9, preskakovanje: +9


Konjeniški klub

Ime:
Do:
4. november 2026
Boks:
boks 1* slama
Prednosti:
krma oves korenček

Trening

Vzdržljivost
Hitrost
Dresura
Galop
Kas
Skakanje

Razmnoževanje

Informacije

m je ekipni konj in se zato ne more razmnoževati.
reproductionOploditve: 0
arbreDružinsko drevo
chevalPotomstvo